poczta

otwórz się


na nowe możliwości

profesjonalne łącza


SYMETRYCZNE

stały nadzór


i serwis sieci

tania telefonia


stacjonarna

stały rozwój sieci


i korzystne umowy

Stałe łącze już od


25,0 PLN miesięcznie!

HOSTING

Utrzymanie WWW, e-mail, FTP...

Nasza firma, w odróżnieniu od tzw. 'wirtualnych' providerów, będących w zasadzie tylko pośrednikiem, jest 'pełnym' providerem.

To znaczy, że posiadamy własne serwery WWW oraz E-Mail oparte na sprawdzonym oprogramowaniu, posiadamy także niezbędne oprzyrządowanie oraz szybkie i bezpośrednie połączenia z Internetem.

Jesteśmy stale połączeni z siecią Internet szybkimi łączami szerokopasmowymi zapewniającymi pełny komfort dostępu do stron WWW i poczty e-mail.

W efekcie możemy zaoferować znacznie niższe ceny usług oraz bardziej elastycznie reagować na zapotrzebowanie klientów niż firmy wynajmujące 'swoje' wirtualne serwery od innych, często odległych, providerów.

Poza tym, w przypadku ewentualnych awarii, możemy szybko i bezpośrednio interweniować.

Dzięki temu, że nasza oferta jest bardzo elastyczna jesteśmy w stanie dopasować pełen wachlarz usług do wymagań i potrzeb naszych Klientów.

W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do naszej siedziby, można także skontaktować się telefonicznie, listownie lub za pomocą poczty e-mail.

Wsparcie lokalnych projektów

Dysponując domeną elk.edu.pl oferujemy na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach pakiet usług internetowych wszystkim zainteresowanym instytucjom edukacyjnym naszego regionu.

Każda szkoła może bez przeszkód zaprezentować swoją historię i osiągnięcia na stronach własnego serwisu WWW, rozszerzając także walory edukacyjne nowego medium, jakim jest ogólnoświatowa sieć.

Do tej pory z naszej oferty skorzystało już kilkanaście szkół podstawowych, średnich i gimnazjum.

Zapraszamy!

Adresy internetowe

Zajmujemy się rejestracją i obsługą domen internetowych. Posiadamy własne serwery DNS.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i właścicielem lokalnych domen:

  • elk.com.pl,
  • elk.org.pl,
  • elk.edu.pl,
  • elk.net.pl,
  • elknet.pl

Jak skonfigurować e-mail?

Najlepiej jest skorzystać z programu - klienta poczty elektronicznej.

Przykładowa konfiguracja programu Outlook Express jest opisana poniżej.

Można także skorzystać z przygotowanego przez naszą firmę interfejsu WWW do obsługi konta pocztowego.

Konfiguracja poczty E-Mail na naszym serwerze elknet.pl

Skrzynki poczty E-Mail na naszym serwerze elknet.pl mają następującą postać: nazwa_uzytkownika@elknet.pl (lub elk.net.pl), gdzie "nazwa_uzytkownika" to przyjęta przez naszego klienta nazwa własna.

Serwery poczty wychodzącj (SMTP) oraz poczty przychodzącej (POP3) powinny zostać zdefiniowane jako elknet.elknet.pl. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów z konfiguracją - prosimy o kontakt!

Konfiguracja poczty E-Mail na naszym serwerze elk.com.pl

Skrzynki poczty E-Mail na naszym serwerze elk.com.pl mają następującą postać: nazwa_uzytkownika@elk.com.pl (lub nazwa_uzytkownika@nazwa_domeny), gdzie "nazwa_uzytkownika" to przyjęta przez naszego klienta nazwa własna.

Serwery poczty wychodzącej (SMTP) oraz poczty przychodzącej (POP3) powinny zostać zdefiniowane jako www.elk.com.pl.

WAŻNE!

Należy włączyć w programie obsługi poczty elektronicznej opcję "Serwer wymaga autoryzacji / uwierzytelnienia". W programie Outlook Express taką opcje można znaleźć: Narzędzia->Konta->Właściwości (konta) ->Serwery->Serwer wymaga uwierzytelnienia (zaznaczyć tą opcję).

W przypadku konieczności zmiany hasła prosimy o dokonanie tej operacji na stronie http://poczta.elknet.pl.