poczta

otwórz się


na nowe możliwości

profesjonalne łącza


SYMETRYCZNE

stały nadzór


i serwis sieci

tania telefonia


stacjonarna

stały rozwój sieci


i korzystne umowy

Stałe łącze już od


25,0 PLN miesięcznie!

Monitoring IP w ofercie ElkNet

Monitoring IP

jest najnowocześniejszą technologią do budowania systemów telewizji CCTV. Dzięki niemu można uzyskać fantastyczne możliwości stworzenia monitoringu w oparciu o już istniejącą infrastrukturę sieciową, niezależnie czy będzie to np. osiedlowy parking czy też posesja budynku prywatnego.

Jako lokalna firma internetowa, ElkNet dysponuje rozwiniętą infrastrukturą sieciową na terenie miasta Ełk. Dzięki temu możliwe jest szybkie i efektywne wykonanie instalacji monitoringowych, które mogą być połączone w większe struktury. Posiadamy też niezbędne możliwości techniczne i doświadczenie aby stworzyć nową sieć i podłączyć do niej kamery.

Zaletą monitoringu IP jest łatwość obsługi całego systemu oraz jakość przesyłanego obrazu. Kamera IP może przesyłać obraz w jakości HD, dzięki czemu wszystkie niezbędne detale są widoczne jak na dłoni. Dzięki wbudowanym reflektorom podczerwieni mrok i noc nie stanowią przeszkody w rejestracji obrazu. Kamery zewnętrzne są zaprojektowane tak, aby mogły pracować w każdych warunkach atmosferycznych.

Obraz z kamer IP

jest zapisywany na specjalnym rejestratorze cyfrowym, który umożliwia nie tylko bieżący podgląd kamer, ale także odczyt wydarzeń z przeszłości i skopiowanie wybranych fragmentów np. na komputer. Osobom uprawnionym ElkNet zapewnia dostęp do rejestratora przez sieć internet, w każdym momencie, z każdego miejsca i z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci, niezależnie czy to komputer stacjonarny, laptop, tablet czy telefon komórkowy.

Oferujemy nie tylko projektowanie i wykonanie sieci monitoringowych zgodnych z wymaganiami Klienta, ale zapewniamy także stały serwis, obsługę i wsparcie techniczne działających już systemów. Nasz serwis jest dostępny 24h/dobę.

Monitoring IP to rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników, oferujące jednocześnie maksymalną kontrolę przy zachowaniu niezwykłej prostoty obsługi.

Zapraszamy!