poczta

otwórz się


na nowe możliwości

profesjonalne łącza


SYMETRYCZNE

stały nadzór


i serwis sieci

tania telefonia


stacjonarna

stały rozwój sieci


i korzystne umowy

Stałe łącze już od


25,0 PLN miesięcznie!

Inne usługi

Przygotowanie stron WWW

Do projektowania stron internetowych podchodzimy niezwykle uważnie, ponieważ mają one duży wpływ na wizerunek firmy, którą prezentują.

Dokładamy starań, aby treść znajdująca się w serwisie przekazywana była w sposób przystępny i łatwy do odszukania. Wsłuchujemy się w potrzeby klienta i tworzymy witryny zgodne z jego wymaganiami.

Wykonujemy serwisy różnej wielkości: od prostych jednostronicowych wizytówek do rozbudowanych projektów z możliwością dynamicznego tworzenia treści.

Biorąc pod uwagę budżet, jaki przeznaczony jest na powstanie serwisu, oraz potrzeby i wymagania jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedniei satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie.

Sklep komputerowy

Oferujemy:

  • cześci i akcesoria komputerowe,
  • zestawy komputerowe składane na specjalne zamowienie.

Dzieki kontaktom z największymi polskimi dystrybutorami oferujemy bardzo szeroki asortyment, osiągalny najpóźniej 24h od złożenia zamówienia.

Dla abonentów ElkNet specjalne RABATY!

Kursy i szkolenia

Proponujemy wszechstronne kursy i szkolenia z zakresu obsługi i wykorzystania Internetu. Kursy prowadzą doświadczeni wykładowcy, z pedagogicznymi kwalifikacjami. Po ukończeniu szkolenia każdy otrzymuje certyfikat potwierdzjący nabyte umiejętności.

Kurs podstawowy obsługi internetu trwa 18 godzin i obejmuje m.in. podstawy działania sieci internet, n-etykieta i zasady użytkowania sieci, konfigurowanie komputera, instalacja i użytkowanie klientów poczty e-mail, instalacja i użytkowanie przeglądarek WWW, korzystanie z wyszukiwarek internetowych. Jedynym wymaganiem jest znajomość podstaw obsługi systemu Windows.

Szkolenia zaawansowane (np HTML i tworzenie stron WWW, wykorzystanie Internetu w biznesie i inne) będą organizowane w zależności od zainteresowania.

Serwis komputerowy

Prowadzimy serwis sprzętu komputerowego i naprawy gwarancyjne.

Istnieje także możliwość dojazdu do użytkownika w celu

  • sprawdzenia problemu,
  • diagnozy i ewentualnej reperacji
  • bez dowozu sprzętu.